Biyokart Geçiş Kontrol Sist. Tic. Aş.

Firmamız kurulduğu günden bugüne yalnızca otel kapı kilit sistemleri ve yan ekipmanları üzerine faaliyet göstermektedir. Bu özellik firmamızı rakiplerinden ayıran en büyük özelliktir. Yalnızca bir konuya odaklanmak işimizi en iyi şekilde yapmaya mecbur kılıyor, müşterinin ürün üzerindeki memnuniyetini ana hedef haline getiriyor.

Tüm ürünlerimizde sizin için en uygun fiyata en fonksiyonel, en sağlam ürünü tedarik etmeyi, yazılımlarımızla daha fazla ihtiyaca çözüm üretmeyi ve konforlu kullanımı baz alıyoruz.

Sizin için uygun olmayan ürün bizim için de uygun değildir ilkesi ile sadece size uygun olan ürününün satışını yapar, işinizi görmeyecek, size problem yaratacak malzemeyi bizden isteseniz dahi alamayacağınızı bilmenizi isteriz.

Elektronik geçiş kontrol sistemleri alanında 15 yılı aşan tecrübelerimizle yurtiçi ve yurtdışında bir çok büyük projeye imza atmanın, sektördeki ürün ve yazılım portföyüne kattığımız gelişimlerin gururunu taşıyoruz.

Temel prensip olarak her zaman müşterinin yanında olup, bilgi birikimini müşterilerimizle paylaşarak çözüm odaklı çalışmayı benimsiyoruz. Bunun başarının temel anahtarı olduğunun farkındayız.

Yüksek teknoloji ve kalite standartlarındaki ürün gruplarını temin edip arge çalışmalarını tamamladıktan sonra amacına hitaben ergonomik bir yazılımla sistemleştirerek en ideal çözümleri sunuyoruz. Cihazlarımızda yüksek kalite temel standart olup, kolay ve fonksiyonel kullanım amacıyla hizmetinize sunulmaktadır.

  • Yurtiçi Satışlar
  • İhracat

Ürün Gruplarımız